Pedalhink Vipp

Pedalhink Vipp
Pedalhink Vipp
Pedalhink Vipp
Pedalhink Vipp
Pedalhink Vipp
Pedalhink Vipp
Pedalhink Vipp
Pedalhink Vipp

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VIPP, pedalhink, gul och krom, höjd ca 74 cm

Smärre bucklor/slitage

456501

2017-04-19