Träsnitt Eisen

Träsnitt Eisen
Träsnitt Eisen

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TRÄSNITT, Japan, 17/1800-tal, Ikeda Eisen, figurscen, bladmått ca 38x25 cm, oramad

Smärre fläckar o skador

456517

2017-04-19