Slagbord engelskt
2017-04-19
456519
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SLAGBORD, England, mahogny, 1800-tal, höjd 70, diameter 107 cm
Slitage, maskangrepp