Karta Stockholm

Karta Stockholm
Karta Stockholm
Karta Stockholm
Karta Stockholm

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL JOHAN BILLMARK,. Panorama de Stockholm, senare litografiskt tryck över Stockholm, Bengtsons lito1966, totalt mått ca 31x214 cm

Oramad, smärre ytskador, fläckar, nytryck

456529

2017-04-19