Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL JOHAN BILLMARK,. Panorama de Stockholm, senare litografiskt tryck över Stockholm, Bengtsons lito1966, totalt mått ca 31x214 cm
Oramad, smärre ytskador, fläckar, nytryck
456529
2017-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här