Kommod 1900-tal
2017-04-24
456551
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KOMMOD, 1900-tal, massiv masurbjörk, höjd 82, 81x53 cm
Nyckelhål med skador, lösa delar medföljer, hål, nyckel saknas