Einar Foresth oljemålning

Einar Foresth oljemålning
Einar Foresth oljemålning
Einar Foresth oljemålning
Einar Foresth oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EINAR FORSETH (1892-1982): Komposition med landskap med man och häst, signerad och daterad Einar Forseth 41, olja på papper uppfordrad på pannå, 102x102 cm

456566

2017-04-19