Einar Foresth oljemålning
Valmis
2017-04-19
456566
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
EINAR FORSETH (1892-1982): Komposition med landskap med man och häst, signerad och daterad Einar Forseth 41, olja på papper uppfordrad på pannå, 102x102 cm