Ljuskrona Italien
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSKRONA, förgylld metall, kupa samt hängande blomdekorationer i keramik samt manschetter, 6 armar, troligen Italien omkring 1900-tal, senare elektrifierad, 6 lampskärmar i cremevitt siden, höjd 60 cm
Nagg
456567
2017-04-19