Ljuskrona Italien

Ljuskrona Italien
Ljuskrona Italien
Ljuskrona Italien
Ljuskrona Italien

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKRONA, förgylld metall, kupa samt hängande blomdekorationer i keramik samt manschetter, 6 armar, troligen Italien omkring 1900-tal, senare elektrifierad, 6 lampskärmar i cremevitt siden, höjd 60 cm

Nagg

456567

2017-04-19