Gunnar Larsson oljemålning

Gunnar Larsson oljemålning
Gunnar Larsson oljemålning
Gunnar Larsson oljemålning
Gunnar Larsson oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR LARSSON (född 1963): "Jag vill också vara med", signerad och daterad Gunnar Larsson 1996 a tergo, olja på pannå, ca 31x37,5 cm

456584

2017-04-21