Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, omkring 1900, förgylld metall, omarbetad från fotogenlampa, höjd inkl. skärm 60 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh

omarbetad

456594

2017-04-20