Henry Moore, The Four Sketches

Klubbat för:

4 400 SEK

4 000 SEK

HENRY MOORE (1898-1986), The Four Sketches, färglitografi, 1950, signerad Moore, 31,7x22,5 cm
LITTERATUR: Cramer 23

456607

2017-04-21