Figurin Wien

Figurin Wien
Figurin Wien
Figurin Wien
Figurin Wien
Figurin Wien
Figurin Wien
Figurin Wien
Figurin Wien
Figurin Wien
Figurin Wien

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURINGRUPP, flintgods, 1900-talets början, i form av kaniner, signerad Jarl, undertill märkt Wien 4796, höjd ca 19, längd 24 cm

Öra med mindre nagg, glasyrnagg

456615

2017-04-21