Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL GUSTAF HELLQVIST (1800-tal): Bellman spelandes för kung Gustaf III, osignerad, akvarell på papper, 23x16 cm, atergo med dedikation
456664
2017-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här