Carl Gustaf Hellqvist akvarell

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL GUSTAF HELLQVIST (1800-tal): Bellman spelandes för kung Gustaf III, osignerad, akvarell på papper, 23x16 cm, atergo med dedikation

456664

2017-04-24