Väggur Robert Engström

Väggur Robert Engström
Väggur Robert Engström
Väggur Robert Engström
Väggur Robert Engström
Väggur Robert Engström
Väggur Robert Engström
Väggur Robert Engström
Väggur Robert Engström

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGUR, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, urtavlan märkt Rob Engström Stockholm, skuret trä, förgylld, höjd ca 92x48 cm, pendel finns, nyckel finns

Visst färgbortfall

456669

2017-04-24