Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGUR, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, urtavlan märkt Rob Engström Stockholm, skuret trä, förgylld, höjd ca 92x48 cm, pendel finns, nyckel finns
Visst färgbortfall
456669
2017-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här