Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, rokokostil, sent 1900-tal, betsat trä samt stoppad dyna med textil klädsel, sitthöjd ca 47 cm
Smärre slitage
456682
2017-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här