Karmstolar

Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, rokokostil, sent 1900-tal, betsat trä samt stoppad dyna med textil klädsel, sitthöjd ca 47 cm

Smärre slitage

456682

2017-04-21