Gegerfelt akvarell

Gegerfelt akvarell
Gegerfelt akvarell

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WILHELM VON GEGERFELT (1844-1920): Motiv av kvinna i vinterlandskap, signerad Wv Gegerfelt, blandteknik, 56x46 cm

456688

2017-04-25