KA Pehrson akvarell Konkret

KA Pehrson akvarell Konkret
KA Pehrson akvarell Konkret
KA Pehrson akvarell Konkret
KA Pehrson akvarell Konkret

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Mönster, signerad och daterad K.A.Pehrson-55, akvarell, ca 14x11 cm

456711

2017-04-29