Lennart Rhode serigrafi Konkret

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rohde 1972, numrerad 37/40, färgserigrafi, ca 15x22 cm

456716

2017-04-29