Olle Kåks färglitografi

Olle Kåks färglitografi
Olle Kåks färglitografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE KÅKS (född 1941): Komposition, signerad Kåks, H.C. 8/10, färglitografi, bildmått ca 65x52 cm

456721

2017-04-21