Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BYRÅ, Sverige 1940-tal, furu, bemålad i svart, benställning i furu, sex lådor, höjd 114, 75 x 38 cm
Zustandsbeschreibung
Senare bemålning, smärre slitage
456722
2017-04-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner