Byrå 1940/50-tal

Byrå 1940/50-tal
Byrå 1940/50-tal
Byrå 1940/50-tal
Byrå 1940/50-tal
Byrå 1940/50-tal
Byrå 1940/50-tal
Byrå 1940/50-tal
Byrå 1940/50-tal
Byrå 1940/50-tal
Byrå 1940/50-tal
Byrå 1940/50-tal
Byrå 1940/50-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BYRÅ, Sverige 1940-tal, furu, bemålad i svart, benställning i furu, sex lådor, höjd 114, 75 x 38 cm

Zustandsbeschreibung

Senare bemålning, smärre slitage

456722

2017-04-21