Karl Axel Pehrson Konkret

Karl Axel Pehrson Konkret
Karl Axel Pehrson Konkret

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Abstrakt komposition, signerad och daterad K.A Pehrson -60, numrerad 250/310, litografi, bildmått ca 43,5x33,5 cm

456744

2017-04-29