Skrivbord samt puderstol

Skrivbord samt puderstol
Skrivbord samt puderstol
Skrivbord samt puderstol
Skrivbord samt puderstol
Skrivbord samt puderstol
Skrivbord samt puderstol
Skrivbord samt puderstol
Skrivbord samt puderstol
Skrivbord samt puderstol
Skrivbord samt puderstol

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, PUDERSTOL, 2 dlr., 1900-talets slut, sargen med 2 lådor, kinesiserande dekor, draghandtag i mässing, höjd ca 85, 101x46 cm, sitthöjd ca 45 cm

Märken, ytskador

456746

2017-04-21