Design Jackie Lynd för Rörstrand

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JACKIE LYND (Irland/England född 1941), Rörstrand, ytterfoder, blankglaserat stengods, signerad och numrerad 106579, höjd ca 14 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh

456750

2017-04-20