Design Sven Hofverberg vaser och skålar

Klubbat för:

850 SEK

1 000 SEK

SVEN HOFVERBERG (1923-1998), 3 skålar, 2 vaser, monogramsignerad SH, glaserat stengods, höjd ca 3-12 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh

456768

2017-04-20