Stephen Mueller

Stephen Mueller
Stephen Mueller
Stephen Mueller
Stephen Mueller

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

STEPHEN MUELLER (USA, 1947-2011): "Your hands are tied"", signerad och daterad Stephen Mueller 1984 a tergo, akryl på duk, ca 122x122 cm

Smärre färgbortfall

456776

2017-04-25