Stolar 1800-tal gustaviansk provinsarbeten
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, 1 par, 1800-tal, gustaviansk provinsarbeten, genombruten ryggbricka med spjälor, skuren dekor av äggstavsbord, bennen med kannelyr, vitmålad med guld, sitthöjd ca 44 cm
Senare bemålning, slitage
456777
2017-04-21