Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SLAGBORD, vitmålat, barockstil, 1900-talets mitt, lådor i sargen, höjd ca 75, 79x45, vardera klaff ca 64 cm
Slitage, färgbortfall
456782
2017-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här