Slagbord

Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAGBORD, vitmålat, barockstil, 1900-talets mitt, lådor i sargen, höjd ca 75, 79x45, vardera klaff ca 64 cm

Slitage, färgbortfall

456782

2017-04-21