Klaffbord
2017-04-21
456786
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KLAFFBORD, Louis XV-stil, 1900-talets mitt, fanérade med olika trädslag, fotbeslag i mässing, höjd ca 60, 50x50, vardera klaff ca 20 cm
Blekt, fläckar, slitage