Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
KLAFFBORD, Louis XV-stil, 1900-talets mitt, fanérade med olika trädslag, fotbeslag i mässing, höjd ca 60, 50x50, vardera klaff ca 20 cm
Zustandsbeschreibung
Blekt, fläckar, slitage
456786
2017-04-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner