Design Göran och Ann Wärff för Kosta

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÖRAN och ANN WÄRFF, Kosta, skål, 3 vaser, samtliga unikat, Kosta, polykrom dekor, signerade Kosta Unik, höjd 8-15 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh

456788

2017-04-20