Kista

Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KISTA, på benställning, barockstil, träskuren dekor, järnbeslag, höjd 62, 44x60 cm

Slitage, mindre skador

456791

2017-04-25