Skål och vas Paul Hoff 1970-tal

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PAUL HOFF (född 1945), glas, skål, vaser, Kosta, skålen i brunt överfång med blästrad dekor med motiv av skalbagge, signerad Kosta 76 resp 77, höjd ca 9-14,5 cm, INGEBORG LUNDIN (1921-1992), 1 par vaser, glas, höjd ca 10 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh

456793

2017-04-20