Inger Ekdahl Konkret

Inger Ekdahl Konkret
Inger Ekdahl Konkret
Inger Ekdahl Konkret
Inger Ekdahl Konkret
Inger Ekdahl Konkret
Inger Ekdahl Konkret

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

INGER EKDAHL (1922-2013): Komposition i orange och grått, monogramsignerad samt signerad och daterad a tergo inger Ekdahl 1974, olja på duk, ca 55x55 cm

PROVENIENS: Inköpt direkt av konstnären

Oramad, smärre ytmärken efter ram

456794

2017-04-29