Willy Winnaess collier silver och emalj

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WILLY WINNAESS, collier, förgyllt sterlingsilver, koboltblå emalj, lövformationer i 2 rader, för David Andersen, Norge, 1950-tal, längd 37 cm, vikt ca 50 g

456798

2017-04-22