Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
INGER EKDAHL (1922-2013): Komposition mot blå bakgrund, signerad a tergo inger Ekdahl, olja på duk, ca 55x46 cm
PROVENIENS: Inköpt direkt av konstnären
456800
2017-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här