Skulpturer 2 st kvinnor

Skulpturer 2 st kvinnor
Skulpturer 2 st kvinnor
Skulpturer 2 st kvinnor
Skulpturer 2 st kvinnor
Skulpturer 2 st kvinnor
Skulpturer 2 st kvinnor
Skulpturer 2 st kvinnor
Skulpturer 2 st kvinnor

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTURER, 2 st, Nils Möllerberg (1892-1954) stående kvinna, signerad N Möllerberg 37/85. Okänd konstnär, kvinna stående med pall, monterad på socke, gips, höjd 36 resp 31 cm

Skador

456810

2017-04-21