Skulpturer 2 st

Skulpturer 2 st
Skulpturer 2 st
Skulpturer 2 st
Skulpturer 2 st
Skulpturer 2 st
Skulpturer 2 st
Skulpturer 2 st
Skulpturer 2 st
Skulpturer 2 st
Skulpturer 2 st
Skulpturer 2 st
Skulpturer 2 st
Skulpturer 2 st
Skulpturer 2 st

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTURER, 2 st, liggande flicka, märkt "Ebfa Keramik, ABN", sittande kvinna, signerad U. Cipriani, lergods, längd ca 27 resp. 30 cm

Liggande med ytskador

456825

2017-04-21