Karmstolar jugend Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, jugend, omkring 1913, båda brickmärkta NK C6475 R7578, skulpterad massiv valnöt samt valnötsfanér, klädsel med tennlickor, sitthöjd 46 cm

Skador och lagningar

456828

2017-04-21