Sekretär 1900-tal
2017-04-21
456831
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SEKRETÄR, 1900-tal, gustaviansk stil, 3 lådor, mahognyfanér, invändigt med 4 lådor, fothylsor och beslag i mässing, höjd ca 101, 80x42 cm, nyckel finns
Bruksslitage, list med skada