Reseikon Tibet

Reseikon Tibet
Reseikon Tibet
Reseikon Tibet
Reseikon Tibet
Reseikon Tibet
Reseikon Tibet
Reseikon Tibet
Reseikon Tibet
Reseikon Tibet
Reseikon Tibet
Reseikon Tibet
Reseikon Tibet

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

RESEIKONER, 2 st., Tibet, tidigt 1900-tal, skulpterat fodral i metall, i väska, höjd ca 10 resp. 14 cm

Åldersrelaterat slitage, vissa skador, smuts

456835

2017-04-21