Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
RESEIKONER, 2 st., Tibet, tidigt 1900-tal, skulpterat fodral i metall, i väska, höjd ca 10 resp. 14 cm
Åldersrelaterat slitage, vissa skador, smuts
456835
2017-04-21