Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RESEIKONER, 2 st., Tibet, tidigt 1900-tal, skulpterat fodral i metall, i väska, höjd ca 11 resp. 12 cm
Åldersrelaterat slitage, vissa skador, smuts
456837
2017-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här