Reseikoner Tibet

Reseikoner Tibet
Reseikoner Tibet
Reseikoner Tibet
Reseikoner Tibet
Reseikoner Tibet
Reseikoner Tibet
Reseikoner Tibet
Reseikoner Tibet
Reseikoner Tibet
Reseikoner Tibet

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RESEIKONER, 2 st., Tibet, tidigt 1900-tal, skulpterat fodral i metall, i väska, höjd ca 11 resp. 12 cm

Åldersrelaterat slitage, vissa skador, smuts

456837

2017-04-21