Kandelabrar

Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, 1900-tal, i form av ljusbärare, patinerad och bemåld metall, totalhöjd ca 73 cm

Slitage

456858

2017-04-25