Schatull
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DRYCKESSCHATULL, 1800-tal, invändig inredning med 4 karaffer och likörglas, schatull med intarsia och pärlemoinläggningar, höjd ca 28, 34x25 cm
Nagg förekommer, schatull med skador och bortfall, nyckel saknas
456860
2017-04-25