Schatull

Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DRYCKESSCHATULL, 1800-tal, invändig inredning med 4 karaffer och likörglas, schatull med intarsia och pärlemoinläggningar, höjd ca 28, 34x25 cm

Nagg förekommer, schatull med skador och bortfall, nyckel saknas

456860

2017-04-25