Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JAN NALIWAJKO (född 1939): Altarskåp, Madonna med barnet, olja på pannå, 3-delad, ihopfällbar, signerad och daterad J Naliwajko 1971, utfällt läge ca 42x58 cm
Slitage
456866
2017-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här