Jan Naliwajko altarskåp

Jan Naliwajko altarskåp
Jan Naliwajko altarskåp
Jan Naliwajko altarskåp
Jan Naliwajko altarskåp
Jan Naliwajko altarskåp
Jan Naliwajko altarskåp

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAN NALIWAJKO (född 1939): Altarskåp, Madonna med barnet, olja på pannå, 3-delad, ihopfällbar, signerad och daterad J Naliwajko 1971, utfällt läge ca 42x58 cm

Slitage

456866

2017-04-25