Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HIROSHIGE II (1829-1869), (2) Skepp och bärare rep. tempel 24x37 resp 22x34cm, oramade
Fäst i övermarg, fläck, dubblerad, slitage, inklistrad, veck, lagningar
456871
2017-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här