Hiroshige II, japanska träsnitt

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HIROSHIGE II (1829-1869): Skepp och bärare, 24x37cm, oramad

Fäst i övermarg, fläck, förstärkt marginal, lagning, slitage

456873

2017-04-29