Jardinjär silver

Jardinjär silver
Jardinjär silver
Jardinjär silver
Jardinjär silver
Jardinjär silver
Jardinjär silver
Jardinjär silver
Jardinjär silver

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JARDINJÄR, silver, 1900-tal, rokokostil, svenska importstämplar, oval form, med hänklar, invändigt förgylld, höjd ca 12, 37x17,5 cm, vikt ca 497 g

Glasinsats sasknas, repor, botten med personummermärkning

456923

2017-04-22