Jardinjär silver
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
JARDINJÄR, silver, 1900-tal, rokokostil, svenska importstämplar, oval form, med hänklar, invändigt förgylld, höjd ca 12, 37x17,5 cm, vikt ca 497 g
Glasinsats sasknas, repor, botten med personummermärkning
456923
2017-04-22