Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JEAN-PIERRE VALADIER (Frankrike, född 1926): Sittande kvinna, signerad, EA, XVIII/XX, färglitografi, bladmått ca 56x76 cm
456925
2017-04-22
Gör en kostnadsfri värdering här